تلفن تماس : 09385603907 | واحد فروش : 02191303442 | پشتیبانی فنی : 02191304548

برنامه نویسی اندروید

برنامه نویسی وب

برنامه نويسي وب

برنامه نویسی اندروید

نرم افزار ویندوز

برنامه نویسی اندروید

چرا برنامه نویسی اندروید؟

چرا برنامه نویسی اندروید مهم است ؟به این دلیل که امروزه  تقریباً همه مصرف کنندگان از گوشی های هوشمند برای رفع نیازهای روزانه  و خواسته های خود استفاده می کنند. با استفاده گسترده از گوشی های هوشمند در بین مردم، برنامه نویسی اندروید از محبوبیت بیشتری برخورد شد.

سیستم عامل اندروید با گذشت سال ها از تولد خود توانسته در این زمینه از تمامی رقبای خود پیشی بگیرد. این سیستم عامل به پرکاربردترین و محبوب ترین سیستم عامل گوشی های هوشمند تبدیل شده است. امروزه اندروید موفق شده است بیش از 73 درصد از بازار سیستم عامل گوشی های هوشمند را از آن خود کند. سیستم عامل iOS در تعقیب اندروید است و حدود 17 درصد از این بازار را به خود اختصاص داده است. اگر به این آمار موبایل های دیگری مانند تبلت، گجت های هوشمند و … را نیز اضافه کنیم، تفاوت این دو سیستم عامل بسیار بیشتر خواهد شد. بر این اساس اندروید به عنوان همه کاره ترین سیستم عامل برای گوشی های هوشمند، تبلت ها، گجت ها و … شناخته می شود.

بهترین مجموعه برنامه نویسی در ایران کدام شرکت است؟

 برای پاسخ به این سوال توصیه می کنیم ابتدا معیارهای انتخاب بهترین شرکت های برنامه نویسی را بشناسید.زیرا هر شرکتی متناسب باین معیار ها قابل شناسایی میباشد. مجموعه کدینو فعال در حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت برخی از معیارهایی را که یک شرکت برنامه نویسی باید دارا باشد را در اختیاز شما میگذارید:

1.قیمت مناسب متناسب باکیفیت پروژه
2.به کار گیری تیم های حرفه ای برنامه نویسی اندروید و iOS
3.قابلیت مقایسه و توسعه برای مرحله بعدی برنامه ها
4.پشتیبانی قوی
5.رضایت مشتری
6. نمایش نمونه کارها باکیفیت قبلی تضمینی برای پروژه می باشد.

بنابراین، شما باید با دقت یک شرکت برنامه نویسی اندروید را انتخاب کنید و پروژه خود را به شرکتی بسپارید که درراستای برنامه نویسی گام های موثری برداشته است.

خدمات مجموعه برنامه نویسی کدینو

با خدمات مجموعه کدینو و متخصصان آن می توانید برنامه نویسی اندروید در بیرجند و سایر شهرها را به این مجموعه خوش آوازه بسپارید.

شما با این کار برند خود را در دستان پر مهر  مخاطبین خود قرار دهید و وفاداری برند  خودرا ثابت و افزایش می دهید.از مراحل ایده یابی یا به بهره برداری رسانی پروژه تیم تخصصی کدینو همراه شما است تا شمارا به موفقیت های تجاری خود نزدیک نماید.

ویژگی های بارز این مجموعه عبارتند از:

1.عملکرد قوی در سیستم عامل های اندروید و iOS
2.طراحی کاربر محور و بهبود رضایت مشتری
3.افزایش مشارکت و وفاداری برند
4.مدیریت آسان کسب و کار

چه کسانی و چه رشته هایی می توانند از برنامه نویسی اندروید استفاده کنند؟

مهندسان رشته های کامپیوتر

طراحی سایت

طراحان سایت های مختلف

برنامه نویسان زبان های دیگر

طراحان انواع نرم افزارها

مراحل انجام پروژه برنامه نویسی اندروید توسط مجموعه کدینو:

مجموعه کدینو با دارا بودن متخصصین حرفه ای حوزه انواع زبان های برنامه نویسی وبه خصوص برنامه نویسی اندروید در بیرجند  به نامی آشنا در این حوزه مااند طراحی سایت در بیرجند تبدیل گردد. در قسمت زیر مراحل انجام سفارشات را در مجوعه کدینو دنبال میکنیم:

1.پروژه برنامه نویسی اندروید خود را از طریق مسیرهای ذکر شده در وب سایت برای ما ارسال کنید.
2.ارائه پروژه شما توسط ما به برنامه نویسان ارشد سرپرست تیم.
3.تخمین هزینه  و مدتز مان مورد نیاز انجام پروژه
4.در صورت موافقت نیمی از هزینه اولیه از شما دریافت می شود.
5.آغاز شروع پروژه بعداز توافق و عقد قرارداد 
6.ارسال مراحل کار و نتایج  پس از اتمام پروژه  با فیلم و عکس برای شما 
7.اخذ مابقی هزینه ها از شما با رضایت شما.
8.ارسالل فایل نهایی پروژه
9. 48 ساعت برای بررسی پروژه و در صورت بروز مشکل اطلاع جهت برطرف نمودن آن

بزرگترین چالش های برنامه نویسان اندروید چیست؟

تست ها باید روی تمام نسخه های سیستم پشتیبانی شده اجرا شوند. برخی از ویژگی ها یا در دسترس نخواهند بود یا در برخی از پلتفرم ها کاملاً متفاوت عمل می کنند. همچنین، از آنجایی که هیچ‌کس دستگاه‌های اندرویدی در بازار و اندازه صفحه نمایش آن‌ها را کنترل نمی‌کند، ما از واحدهای مبتنی بر تراکم برای کنار هم قرار دادن طرح‌بندی‌های خود استفاده می‌کنیم. این بدان معنی است که ما فقط به دستگاه ها می گوییم که چگونه چیزهای خاصی را به صورت تقریبی نمایش دهند. بیشتر اوقات واقعاً خوب کار می‌کند، اما برای اطمینان از نمایش صحیح برنامه در همه دستگاه‌ها، که همیشه اینطور نیست،یک QA باید آن را روی دستگاه‌‌‌‌‌های اندروید با تمام اندازه‌‌‌‌‌های صفحه نمایش ممکن آزمایش کند.

طراحی و برنامه نویسی اندروید برای شرکت ها

یک شرکت خصوصی ممکن است نیاز به سفارش  یک برنامه اندروید برای گروه خود داشته باشد. در این صورت این شرکت باید ابتدا بررسی و هدف از برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید را مشخص کند. هدف برخی از شرکت ها از سفارش ساخت نرم افزار اندروید این است که کاربران یا مشتریان این شرکت ها بتوانند از طریق این اپلیکیشن اندرویدی به اطلاعات عمومی شرکت دسترسی داشته باشند. اما در برخی موارد ممکن است این شرکت بخواهد برای معرفی محصولات خود اپلیکیشن اندروید را درخواست کند. در این صورت شرکت باید امکان ارائه محصول به همراه سفارش برنامه نویسی  اندرویدی خود را نیز سفارش دهد. در برخی موارد نیز ممکن است شرکتی با هدف فروش محصولات درخواست راه اندازی اپلیکیشن اندرویدی را داشته باشد که در این صورت درخواست طراحی فروشگاه اندروید باید توسط شرکت ارائه شود.

مجموعه نام آشنا کدینو  یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی برنامه های اندروید برای شرکت ها در بیرجند می باشد که در حال حاضر در حال توسعه برنامه های اندروید برای شرکت های بیرجندی می باشد .مجموعه کدینو با دارا بودن متخصصین حرفه ای در حوزه های برنامه نویسی اندروید وطراحی سایت های حرفه توانتسه است اعتماد مشتریان خود را جلب و افزایش دهد.

برنامه نویسی اندروید برای سایت

سفارش برنامه نویسی نرم افزار اندروید آپارات راهی بود  تا کاربران بتوانند به راحتی از طریق تلفن همراه به ویدیوهای سایت آپارات دسترسی داشته باشند. یا یک هتل می تواند طراحی اپلیکیشن موبایل را برای تبلیغ هتل خود سفارش دهد. سایر برنامه های تلفن همراه قابل ذکر عبارتند از: طراحی  نرم افزار فروشگاه اندروید، سفارش برنامه های اندروید سازمانی، سفارش برنامه نویسی اندروید رستوران، سفارش برنامه نویسی اندروید برای هتل ها، سفارش طراحی فروشگاه اندروید برای وب سایت، سفارش نرم افزار اندروید شرکتی. ، ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید برای فروش. سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل حسابداری، طراحی نرم افزار فروشگاه اندروید برای وب سایت فروشگاهی، توسعه نرم افزار فروشگاه اندروید برای شرکت ها و موسسات تجاری و ….

شرکت کدینو یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه طراحی نرم افزار اندروید برای وب سایت دربیرجند می باشد که در حال حاضر یکی از بهترین شرکت های برنامه نویسی اندروید در بیرجند میباشد. کدینو یکی از شرکت هایی است که تیم حرفه ای و قوی برنامه نویسی اندروید خود را دارد. طراحی و توسعه برنامه نویسی اندروید نرم افزار برای سایت در بیرجند یکی از تخصصی ترین  حوزه های  کاری مجموعه کدینو است که توانسته با ورود حرفه ای به این حوزه قدرت خودرا در  این حوزه به نمایش گذاشته است. مجموعه کدینو سفارش طراحی نرم افزار اندروید برای وب سایت دربیرجند  و سایر نقاط کشور از جمله تهران، اصفهان، شیراز و سایر شهرها را می پذیرد.

 

برای سفارش چه کنیم؟؟

پس از شناسایی نیازهای خود و طبقه بندی آنها، باید ایده خود را به یک شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل برای سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید ارائه دهید. البته، باید مطمئن شوید که شرکت توسعه برنامه اندروید دارای سابقه و تجربه کافی برای انجام پروژه شما است. همچنین داشتن تیمی متشکل از طراحان، برنامه نویسان اپلیکیشن و برنامه نویسان قوی موبایل به شما کمک می کند تا اپلیکیشن اندرویدی بهتری داشته باشید. اگر می خواهید طراحی فروشگاه اندروید را به یک شرکت طراحی اپلیکیشن اندروید برون سپاری کنید، طراحی نرم افزار اندروید باید به گونه ای باشد که بتواند با موفقیت با وب سایت فروشگاه شما ارتباط برقرار کند. البته این اتصال موفقیت آمیز به وب سایت فروشگاه شما، نحوه طراحی آن و داشتن ویژگی های لازم برای اتصال به نرم افزار فروشگاه اندروید پس از توسعه نرم افزار فروشگاه اندروید بستگی دارد.

کدینو با بیش از 10 سال تجربه در زمینه خدمات طراحی و برنامه نویسی وب سایت و طراحی سیستم های نرم افزاری تحت وب و داشتن تیم برنامه نویسی قوی برای توسعه نرم افزار اندروید، آن را به قابل اعتمادترین مکان برای سفارش ساخت و طراحی اپلیکیشن اندروید تبدیل کرده است.