تلفن تماس : 09385603907 | واحد فروش : 02191303442 | پشتیبانی فنی : 02191304548

بهترین شرکت های برنامه نویسی در سال 1402

زمان مطالعه: 10 دقیقه

در یک نگاه...

بهترین شرکت برنامه نویسی

تعاریف زیادی برای برنامه نویسی وجود دارد. اما بنظر من یکی از کامل ترین تعریف ها این است:
“برنامه نویسی روشی است که رایانه ها را برای حل مشکلات به کار می گیرد.”
در برنامه نویسی دو عنصر بسیار مهم دست دارند. کامپیوتر و زبان های برنامه نویسی؛ برنامه نویسان
واضح است که کامپیوتر شما بدون برنامه نویس بی فایده است و عملا نمیتواند راه حل های بهتری پیش پای انسان بگذارد.
کامپیوترها ابزار حل بسیاری از مشکلات هستند؛ که برنامه نویس ها با استفاده مناسب از این ابزار امکانات زیادی را برای ما فراهم می‌کنند.
برنامه نویسی یک کار خلاقانه است: هیچ راه درست یا غلطی برای حل یک مشکل وجود ندارد
انتخاب هایی وجود دارد که باید انجام شود، و ممکن است یک راه بهتر از دیگری به نظر برسد، اما این بدان معنا نیست که راه دیگر اشتباه است! با مهارت ها و تجربه مناسب، یک برنامه نویس می تواند نرم افزاری را برای حل تعداد نامحدودی از مشکلات ایجاد کند .

اولین برنامه نویس کامپیوتر

آدا لاولیس، ریاضیدان انگلیسی قرن نوزدهمی، به عنوان اولین خالق برنامه کامپیوتری با الگوریتمی برای محاسبه اعداد برنولی شناخته شده است. او به همراه چارلز بابیج چیزی را که به عنوان اولین کامپیوتر در نامیده می شود، توسعه دادند. این یک دستگاه مکانیکی اولیه به نام موتور تحلیلی بود و لاولیس الگوریتم خود را برای این دستگاه نوشت. از آن زمان، برنامه نویسی به یک زمینه گسترده در صنعت فناوری و فراتر از آن تبدیل شده است.

انواع زبان های برنامه نویسی

زبان ماشین
آیا تا به حال این عبارت را شنیده اید که “کامپیوترها فقط 1 و 0 را می فهمند”؟ این زبان ماشین (یا کد ماشین) است. این مجموعه ای از ارقام باینری (1 و 0) است که توسط CPU رایانه برای اجرای مستقیم استفاده می شود.

یک کامپیوتر دارای ترانزیستورها، کلیدهای الکتریکی کوچک با دو گزینه روشن (برای 1 ثانیه) یا خاموش (برای 0 ثانیه) است. CPU کامپیوتر می تواند ترکیبی از این سیگنال های الکتریکی روشن/خاموش را بخواند و خروجی مورد نظر را ایجاد کند. به طور کلی از کد ماشین به عنوان یک زبان سطح پایین یاد می شود.

زبان اسمبلی (ASM)
این زبان به این دلیل معرفی شد که کد ماشین می توانست خسته کننده و مستعد خطا باشد. بنابراین، به جای استفاده از ارقام باینری، کد با دستوراتی که شامل نمادها و کاراکترها است، نوشته می شود.

از آنجایی که یک کامپیوتر فقط می تواند 0 و 1 (کد ماشین) را اجرا کند، برنامه نویسان باید از اسمبلر برای ترجمه زبان اسمبلی به کد ماشین قبل از اجرا استفاده کنند.

با این حال، این کار برای انسان مناسب نیست، و برای درک آن نیاز به دانش عمیق حافظه کامپیوتر و فرآیندهای CPU دارد. مانند کد ماشین، زبان اسمبلی نیز می تواند به عنوان یک زبان سطح پایین شناخته شود.

زبان اسمبلی

زبان سطح متوسط
وقتی از زبان‌های سطح پایین فاصله می‌گیرید، با زبان‌های سطح بالاتری روبرو می‌شوید که اکثر مردم با شنیدن اصطلاح زبان برنامه‌نویسی به آن فکر می‌کنند.

اینها به شما این امکان را می دهند که در عین حال که دسترسی به لایه انتزاعی یک سیستم کامپیوتری را حفظ می کنید، با نحوی انسان پسندتر کد بنویسید. همچنان می‌توانید سخت‌افزار زیربنایی را مستقیماً کنترل کنید، و زبان‌های سطح متوسط ​​را به پلی بین زبان‌های سطح پایین و سطح بالاتر تبدیل کنید.

زبان سطح بالا
مانند زبان های سطح متوسط، وقتی اصطلاح زبان برنامه نویسی را می شنوید، اغلب به این زبان ها اشاره می شود. اکثر برنامه نویسان کامپیوتر از آنها برای فعالیت ها و کارهای روزمره خود استفاده می کنند.

زبان‌های سطح بالا از مترجم‌های خاصی به نام کامپایلر برای ترجمه به کد ماشین استفاده می‌کنند که به رایانه‌ها اجازه می‌دهد منطق کد را اجرا کنند.

این زبان ها نحوی انسان پسند دارند و شامل زبان های برنامه نویسی عمومی مانند پایتون، جاوا اسکریپت و PHP می شوند. همچنین می‌توانید زبان‌های خاص دامنه مانند SQL و HTML را به‌عنوان سطح بالا بشمارید.


ویژگی های شرکت برنامه نویسی خوب

بازار های توسعه نرم افزار مملو از ارائه دهندگان عالی است که برای تبدیل شدن به بهترین برنامه نویسان در حال رقابت هستند. رقابت سخت است، بنابراین شرکت های برنامه نویسی ها از رویکردهای نوآورانه برای توسعه محصول، خلاقیت و مهارت های درجه یک استفاده می کنند. که می تواند به آنها کمک کند تا مورد توجه قرار گیرند. شرکت های برنامه نویسی عمدتاً بر طراحی و ساخت راه حل های نرم افزاری سفارشی برای مجموعه خاصی از کاربران، عملکردها یا سازمان ها متمرکز هستند. با انتخاب یک شریک برون سپاری، نه تنها باید به جنبه های فنی و روش توسعه، بلکه برخی از عناصر نرم همکاری نیز فکر کنید.

کد با کیفیت بالا


اینکه اگر تیم برنامه نویسی کدی با کیفیت بالا ارائه کند، اعتماد و رضایت مشتری را جلب کند، شرکت های بیشتری علاقه مند به همکاری با آنها خواهند بود. به دلیل تعداد زیاد شرکت های نرم افزاری، یافتن کسانی که تجربه کافی ندارند و کد ضعیفی می نویسند آسان نیست. با برون سپاری توسعه نرم افزار، معمولاً می خواهید پروژه های خود را سرعت بخشید، مهارت های خاصی را به دست آورید، تیم را بزرگ کنید، ویژگی های جدید اضافه کنید. در تمام مواردی که انتظار دارید کد به موقع تحویل داده شود، کمترین اشکال ممکن را داشته باشد و به وضوح نوشته شود. کیفیت کد باید توسط تست‌های خودکار و بررسی‌های همتا تضمین شود.

ارتباط قابل اعتماد


تقریباً هر مقاله در موردشرکت برنامه نویسی می گوید که ارتباطات کلید موفقیت است. اگر خوب ارتباط برقرار کنید، جایی برای سوء تفاهم و شکست باقی نمی ماند. برای توسعه دهندگان بسیار مهم است که با مشتری در ارتباط باشند و دائماً آنها را در مورد پیشرفت های انجام شده یا چالش هایی که با آنها روبرو می شوند مطلع کنند. اگر بتوانید مستقیماً با برنامه نویسان صحبت کنید، تمام لایه های ارتباطی غیر ضروری را حذف می کنید و به احتمال زیاد دقیقاً به آنچه می خواهید می رسید. این رویکرد مستقیم به شما امکان می دهد اعتماد متقابل ایجاد کنید و تعامل را افزایش دهید.

رویکرد سریع


چابکی در مورد ایجاد یک محصول در نتیجه تلاش مشترک یک تیم خودسازمانده و متقابل همراه با مشتریانش است. این در مورد تحویل مداوم ارزش تجاری و توانایی پاسخگویی به تغییرات است. توسعه نرم‌افزار شامل تمرین‌هایی مانند برنامه‌نویسی زوجی، توسعه آزمایش محور، استندآپ‌های روزانه، دوی سرعت و جلسات برنامه‌ریزی است. با استفاده از این شیوه ها، تیم های توسعه نرم افزار می توانند بهره وری، انگیزه و شادی بیشتری داشته باشند. تجربه توسعه نرم افزار به ما می آموزد که رویکردهای سریع و مشتری محور برای موارد زیر عالی هستند:

سفارش های پی در پی
همکاری نزدیک با مشتریان
کاهش هزینه ها و ریسک ها
به حداقل رساندن ضایعات و به حداکثر رساندن ارزش ارائه شده

انعطاف پذیری


یک شرکت برنامه نویسی خوب یک شرکت انعطاف پذیر است. با تغییرات مداومی که در دنیای برنامه نویسی رخ می دهد، شرکت های توسعه باید در راس تغییرات قرار بگیرند. این به معنای تغییر فناوری ها، انطباق رویکرد با روندهای فعلی و آمادگی برای گوش دادن به خواسته های مشتری و اقدام بر اساس آن است.

شرکت برنامه نویسی کدینو

شرکت برنامه نویسی کدینو ارائه دهنده تماامی خدمات طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن اختصاصی، سئو و بهینه سازی سایت و دیجیتال مارکتینگ می باشد. با 10 سال سابقه در این حوزه صفر تا صد پروژه شما را به صورت صد درصد تضمینی ارائه میدهد.

کدینو با مشاوره رایگان از ابتدای همکاری با شما تا زمان تحویل پروژه کنار شما خواهد بود.

خدمات کدینو

طراحی و پیاده سازی وب سایت براساس نیاز شما

طراحی اپلیکیشن موبایل برای اندروید و آیفون

سئو تخصصی و کسب جایگاه خوب در نتایج گوگل

تبلیغات کلیکی در صفحه اول گوگل

تبلیغات بنری به صورت هدفمند

تولید محتوای یونیک

برنامه نویسی اختصاصی وب

طراحی انواع ربات در تلگرام

راه اندازی مرکز تلفنی هوشمند برای کسب و کار شما

طراحی بنر لوگو و موشن گرافیک مشاوره تخصصی شروع کسب و کار دیجیتال

شرکت ایراکد

شرکت توسعه نرم افزار Iracode سال ها تجربه در زمینه طراحی و توسعه نرم افزارهای خود دارد و جوایز متعددی را در این زمینه دریافت کرده است. کارکنان بخش توسعه نرم افزار Iracode به انواع زبان های برنامه نویسی در پلتفرم های مختلف و سایر فناوری ها تسلط کامل دارند و همیشه بهترین ها را به شما ارائه می دهند.

ایراکد در طول سالیان متمادی جایگاه خود را در پیچیده ترین پروژه های بین المللی تثبیت کرده و تجربیات ارزشمندی را به دست آورده است. تیم وب سایت سفارشی Iracode باعث می شود وب سایت شما در بین رقبای شما در صنعت یا حوزه شما بدرخشد.

مزایای توسعه نرم افزار Iracode:

استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و رعایت اصول طراحی
استفاده از کارشناسان مجرب در اجرا
· مشاوره رایگان قبل، حین و بعد از ارائه خدمات
بسیار ارزان در مقایسه با شرکت های دیگر
· پیاده سازی بر روی انواع ساختارهای تجاری
حفظ حریم خصوصی و ایجاد سیاست های امنیتی مهم
پشتیبانی، گارانتی و خدمات پس از فروش
مشاوره و ارتباط مستقیم با کارشناسان برنامه نویسی در ایراکد یکی از مهم ترین مزیت هایی است که هر کارفرما یا کاندیدای طراحی سایت یا شبکه اجتماعی می تواند به آن توجه کند.

نمونه هایی از برنامه نویسی وب Iracode و کار نرم افزاری:

·سامانه گسترده ای از اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر در سراسر کشور
سامانه ساختار جامعه
نرم افزار جامع تاکسی
· سیستم webGIS
سیستم آرامستان ها
· 137 نرم افزار مدیریت وب سایت
· و بسیاری برنامه های دیگر…

شرکت برنامه نویسی راتین

شرکت توسعه وب راتین یکی از بهترین شرکت های توسعه نرم افزار در تهران و متخصص در زمینه توسعه وب سفارشی برای کارفرمایان با بستر Asp.net از سال 1385 می باشد. نرم افزار Ratin Agile یک مدل تخصصی برنامه نویسی و تولید نرم افزار این شرکت است.

ایجاد یک نرم افزار وب سایت سفارشی و مراحل تکمیل پروژه نرم افزار وب در راتین به شرح زیر است:

تجزیه و تحلیل نرم افزار مورد نیاز در مرحله اولیه پروژه
امکان ایجاد برنامه
طراحی و تحلیل برنامه های کاربردی وب.
اجرای پروژه با استفاده از فناوری های روز.
تست کردن پروژه از لحاظ طراحی و امنیت

پشتیبانی از مدیریت پروژه و برنامه نویسی وب
نمونه هایی از شرکت های نرم افزار و وب سایت راتین:

نرم افزار CRM برای مدیریت مشتریان قالیشویی

نرم افزار مدیریت کلینیک پزشکی

نرم افزار کتاب الکترونیکی مبتنی بر وب

شرکت برنامه نویسی پرسینا

یکی دیگر از بهترین شرکت های توسعه نرم افزار در ایران پرسینا است. زیرا تمامی نرم افزارهای پیاده سازی شده توسط پرسینا با پشتیبانی فنی اختصاصی پرسینا ارائه می شود. در طول سابقه کاری 13 ساله پرسینا، مشتریان زیادی نرم افزار این شرکت را امتحان کرده اند و پرسینا افتخار همراهی آنها را در مسیر موفقیت داشته است. متخصصان پرسینا انواع زبان های برنامه نویسی را برای پلتفرم های مختلف می دانند و همیشه آخرین و بهترین تکنولوژی ها را برای کار خود انتخاب می کنند.

خدمات برنامه نویسی :

· برنامه نویسی در وب
برنامه نویسی خاص و اختصاصی
برنامه نویسی اندروید
برنامه نویسی برای iOS

شرکت برنامه نویسی رهام وب

رهام وب یکی از مطمئن ترین و حرفه ای ترین شرکت های برنامه نویسی در تهران است. استفاده از دانش و تخصص بروز، خلاقیت و ظرافت در اجرای پروژه از مهم ترین کار در رهام وب است.

خدمات رهام وب

طراحی انواع سایت، همراه با طراحی به روز و براساس با نیاز مشتریان

طراحی اپلیکیشن های اندرویدی, IOS، با بهینه ترین متدها

رائه انواع هاست و سرورهای اختصاصی و ثبت دامین های ملی و بین المللی

سئو و بهینه سازی سایت طبق جدیدترین الگوریتم های گوگل

شرکت برنامه نویسی وب نگاه

شرکت نرم افزار نگاه وب یکی از بهترین شرکت های توسعه وب است که فعالیت خود را در زمینه برنامه نویسی و آموزش در سال 1378 آغاز کرد و در سال 1384 با ارائه یک سیستم وب کامل برای مراکز آموزشی در زمینه برنامه نویسی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب فعالیت خود را گسترش داد.

نمونه هایی از شرکت توسعه وب و نرم افزار نگاه:

نمایندگان اتوماسیون صنعتی و اپلیکیشن های ویژه استیل ریزان
سامانه آنلاین دوره های بین المللی
سامانه رزرواسیون خدمات پزشکی
سامانه گردش اسناد مالی

شرکت برنامه نویسی Balvin


یکی دیگر از شرکت های پیشرو در زمینه برنامه نویسی، شرکت برنامه نویسی وب سایت بالوین است. که با تیم برنامه نویسی مجرب و حرفه ای خود در زمینه برنامه نویسی وب سایت، اپلیکیشن های تحت وب و موبایل آماده همکاری در زمینه طراحی وب سایت بی نظیر، طراحی و برنامه نویسی تخصصی وب سایت می باشد. و بصورت حرفه ای با تمامی کسب و کارها، استارت آپ ها و شرکت های اینترنتی در تهران و سراسر کشور همکاری میکند.

مزایای بالوین:

·طراحی تعاملی

مدیریت آسان

·کیفیت تضمینی

نمونه هایی از برنامه نویسی و نرم افزار Balvin:

همزادیاب برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن و هوش مصنوعی
برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن های آموزشی خانی یار
برنامه نویسی و طراحی پلتفرم و اپلیکیشن اسنتچ
سیستم مدیریت دانش دانا

شرکت نویا سیستم

از بهترین شرکت های برنامه نویسی که در حوزه طراحی، IT و فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند. خدمات این شرکت شامل طراحی وب، نرم افزارهای تحت وب، وب سایت تجاری، طراحی گرافیک، انیمیشن و برنامه نویسی می‌باشد.

نمونه کارهای شرکت برنامه نویسی و نرم افزاری نویا سیستم:

وب سایت منسوجات عرفان

وب سایت بانک تالار

وب سایت دامو دکور

وب سایت کانون مدرسان ایران

شرکت برنامه نویسی ایران وب لایف

شرکت برنامه نویسی ایران وب لایف یکی از بهترین شرکت های برنامه نویسی در ایران است. دفتر مرکزی این شرکت در تهران است اما شما میتوانید از هر شهری در ایران برای طراحی وب سایت، طراحی اپلیکیشن، سئو و دیجیتال مارکتینگ با این شرکت همکاری داشته باشید. علاوه بر پروژه های برنامه نویسی شما میتوانید عکاسی های برند خود را بصورت تخصصی به شرکت ایران وب لایف بسپرید.

نمونه کارهای شرکت برنامه نویسی ایران وب لایف

سئو شرکت پاکسان

طراحی سایت مجموعه دکتر تهران بیوتی

عکاس صنعتی مجموعه مدحت وود

عکاس صنعتی مجموعه پاکسان

دیجیتال مارکتینگ فوراور

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

این شرکت واقع در شهر مشهد با شعار ایده شما را رشد میدهیم و میسازیم آغاز به کار کرده است. در زمینه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و تولید محتوا و بازاریابی دیجیتال فعالیت میکند.

این شرکت با 15 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی وب سایت می تواند یک انتخاب مطمئن برای انجام پروژه شما باشد.

گروه طراحی سایت لاگ

گروه لاگ یک شرکت برنامه نویسی خلاق است . که از ویژگی های مهم این شرکت میتوان به مشاوره تخصصی در پزوژه های سئو و بهینه سازی، اجرای سایت فروشگاهی و طراحی سایت اشاره کرد.

نمونه کارهای شرکت برنامه نویسی لاگ

سامانه خدمات حیوانات خانگی

سایت پت استایلیست

سامانه ثبت درخواست وام دانشجویی

تله ویزیت شو سامانه مشاوره آنلاین پزشکی

بیمه دی نمایندگی دهقانی

شرکت برنامه نویسی اسپرلوس

این شرکت برنامه نویسی خدمات را بصورت کاملا بروز و با آخرین دانش ها به شما ارائه میدهد. خدمات این شرکت شامل: طراحی سایت، سیستم ارتباط با مشتری CRM، برنامه نویسی اختصاصی وب و موبایل، داشبورد مدیریتی، طراحی گرافیک و دیجیتال مارکتینگ است.

نمونه کارهای شرکت برنامه نویسی اسپرلوس

سایت بازار اجتماعی نخل

سایت مدیر کامکار

وب سایت شخصی محسن حقیقی

آژانس هواپیمایی و گردشگری کبوتران حرم

شرکت ساختمانی عمران خشت الوند

جمع بندی

در این مقاله معیارهای گزینش و انتخاب یک شرکت برنامه نویسی خوب را برای شما آوردیم. در ادامه خلاصه ای از رزومه چند شرکت برتر برنامه نویسی ایران در سال 1402 را برای شما لیست کردیم. امیدوارم که با مطالعه این مقاله توانسته باشید یک شرکت خوب را برای سپردن پروژه پیدا کرده باشید.

11 نظر برای "بهترین شرکت های برنامه نویسی در سال 1402"

 1. من پروژمو امسال از کدینو سفارش دادم
  انصافا خیلی حرفه ای زده شده قالبش و راضیم . جدا از تمام این موارد همیشه در دسترس بودن و پاسخگوی من بودن

 2. سلام . من با اکثر شرکت ها کار کردم . خیلی سخت میشه اعتماد کرد . ولی بنظرم هیچ معیاری واسه انتخاب بهترین شرکت برنامه نویسی تو ایران وجود نداره
  ممنون از محتوا خوبتون

 3. سلام . من میخواستم شرکت برنامه نویسی بزنم . میخواستم ببینم باید چیکار کنم برای شروع . میشه بگین ؟ ممنون میشم

 4. بسیار مقاله عالی بود مشلما سایت کدینو یکی از بهترین های طراحی سایت هستند.
  منم تجربه کار و تحویل پلتفرم صرافی ارز دیجیتال خودم رو از شرکت وب گستران سورین تهیه کردم و دو ساله دارم از خدمات پشتیبانی و سئو استفاده میکنم بسیار راضی هستم
  https://sorinapp.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

برنامه نویسی
سعیده خواجوی

طراحی اپلیکیشن شهرداری

با طراحی اپلیکیشن شهرداری کدینو می‌توانید ابزاری قدرتمند برای بهبود ارتباط بین شهرداری ها و شهروندان ایجاد کنید. یک اپلیکیشن شهرداری خوب باید قابلیت این

ادامه مطلب
فریمورک PHP
برنامه نویسی php
مریم اکبرزاده

فریمورک PHP چیست؟

فریمورک PHP چیست؟فریم‌ورک‌ها مجموعه‌ای از ماژول‌های کد نوشته شده توسط شخص دیگری هستند. اما توسط توسعه‌دهندگان در پروژه‌هایشان برای پیاده‌سازی توابع رایج مورد استفاده قرار

ادامه مطلب
مطلب دیگری یافت نشد